Limousine   АВТОПАРК ЛИМУЗИНОВ   УСЛОВИЯ ПРОКАТА лимузина   ЗАКАЗЧИКИ   ЛИЦЕНЗИЯ   КОНТАКТЫ
(098) 878-0-878
(095) 100-02-02
(093) 655-1-655

Лимузин - это не роскошь!
Лимузин - это роскошное
средство передвижения!

        Лимузин-карета CHRYSLER 300C       


Білий колір вважається кольором чистоти, досконалості ... Саме тому так символічно наречені надають перевагу у весільних вбраннях білосніжним сукням, наречені обирають для весільного кортежу білі лімузини. Дуже символічно, що наші замовники весільного лімузина Хаммер в смт Солотвино Закарпатської області Андріан і Марта для дня одруження обрали 14 січня 2017 року - день, під заступництвом св.Василя, в кришталево чистий зимовий січневий день, і на сніжному покривалі, виткане з мільярда найкрасивіших сніжинок, на тлі лімузина Солотвина дали обітницю Любові і Вірності один одному, наші наречений і наречена.
Прокат лімузинів в Солотвино вітає молодят з Днем Весілля! Нехай у вашому житті збережеться чистота стосунків і краса взаємних почуттів!
Дякуємо за вибір наших послуг з прокату весільних лімузинів в Солотвино і оренду Хаммер лімузина!лімузин солотвино, прокат лімузинів в солотвино, лоімузин на пркоат солотвино, оренда лімузину на весілля в солотвино, весільні машини солотвино, ціна прокату хаммера, лімузин тячів, прокат лімузинів в тячеві, оренда лімузинів в тячеві, лімузин на пркоат тячів, хамер тячів, лімузин ужгород, прокат лімузинів в ужгороді