Limousine   АВТОПАРК ЛИМУЗИНОВ   УСЛОВИЯ ПРОКАТА лимузина   ЗАКАЗЧИКИ   ЛИЦЕНЗИЯ   КОНТАКТЫ
(098) 878-0-878
(095) 100-02-02
(093) 655-1-655

Лимузин - это не роскошь!
Лимузин - это роскошное
средство передвижения!

        Лимузин-карета CHRYSLER 300C       


Випускний вечір - церемонія, пов'язана із закінченням навчального закладу. На офіційній частині випускники фармацевтичного училища отримали дипломи, а от для продовження урочистої частини замовили лімузин линкольн Ескалібур - лімузин Житомир випускний. 

Прокат лімузинів в Житомирі вітає випускників із закінченням училища, нехай ваша прогулянка на лімузині в Житомирі стане відправною точкою для подорожей по щасливому і насиченому радісними подіями життю. Бажаємо, щоб отримані дипломи подарували не лише спеціальність, а й мільйон шансів, які знайдуть відгук у вашому серці і реалізуються найуспішнішим чином. Нехай ніщо не змусить вас відмовитися від своєї заповітної мети, дорогі випускники, а урочистий вечір випускного надовго висвітлює правильний життєвий шлях. Бажаємо ще багато-багато радісних подій і підстав для замовлення лімузин в Житомирі.


На фото - випускники 2015 Житомирського базового фармацевтичного коледжу ім. Г.С.Протасевіча

 і Лімузин LINCOLN EXCALIBUR (лімузин линкольн - Ескалібур фантом американо), лімузин Житомир

Більше лімузинів і ціни прокату лімузина в Житомирі ТУТ

лімузин Новоград, прокат лімузинів Новоград, лімузини Новоград, лімузин Бердичів, прокат лімузинів в Бердичеві, лімузини Бердичів, лімузин Житомир, прокат лімузинів в Житомирі, лімузини Житомир, оренда лімузин Житомир